Misyonumuz

Marmara Eğitim Kurumları

Misyonumuz

Hedef kitlemizi hedef ve adabı ilmin önünde tutan hak ve adalet sağlamada milletine ve insanlığa yön verecek sağ duyulu nesiller yetiştirmek için ;insani,ilmi,ahlaki,kanunu çerçevede bir neslin inşası adına mücadele ederek eğitim ve öğretim hizmetleri sunmaktayız.

Güzel ve aydınlık bir Türkiye için idealleri olan bir nesle uygulamalı eğitim ve öğretimle hedeflerimizi öğrencilerimizi aktarmaya çalışıyoruz.

Günümüzde teknoloji ithal edenin değil teknoloji üretip satan ve üretim tekniklerine uygulayan bölge ayakta kaldığından tam donanımlı bir gelecek adına nitelikli gençler gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

OSB’ler küresel rekabetin bir parçası olmak için  katma değerli üretime ağırlık vermektedir.Bu amaç doğrultusunda eğitim olanaklarını çeşitlendirmektedir.

Okulumuz,öğrencilerin kendilerine sunulan meslekleri kendi kişiliklerine ilgi ve yeteneklerine uygun belirlenmesine önem verip iki madde üzerinde yoğunlaşır

1-Beden,zihin,ahlak,ruh ve duygu bakımından dengeli, ve sağlıklı bir gelişmiş bir karaktere hür ve bilimsel düşünme gücüne geniş dünya görüşüne sahip insan haklarına saygılı bir nesil

2-İlgi ve yeteneklerini geliştirerek bilgi ve beceri ile birlikte iş görme alışkanlığı kazanmak sureti ile öğrencileri hayata hazırlamak nihai amaçlarımızdandır.